ART / Frames / Tavelram 4947696
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ramar tavelram
-
6070 PHOTO FRAMES
+ mirror, 5 parts, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:15
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ramar tavelram
-
6070 PHOTO FRAMES
+ mirror, 5 parts, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:15