KONST / Ramar / Tavelram 4947696
nr 494 7696
Tavelram
Förgylld, 1800-tal, 20x18
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 november 2007
kl 17:34:41
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
ledande budet*